Kontaktinfo

E-post: post@operahuset.no

 

Post- og besøksadresse:

Sophus Lie-vegen 3,

6770 Nordfjordeid

 

Operahusleiar Geir Holmen

E-post geir.holmen@operahuset.no
Mobil +47 907 79 933

 

Kulturarbeidar: Helga Didrikke Sundal
E-post helga.sundal@operahuset.no
Mobil +47 958 89 159

 

Prosjektleiar Eid kino: Elin Paulsen
E-post elin.paulsen@operahuset.no
Mobil +47 911 65 658

 

Eid bibliotek: 

Tlf +47 918 58 980

E-post bibliotek@eid.kommune.no 

 

Biblioteksjef: Gyri Tolaas
E-post Gyri.Tolaas@eid.kommune.no
 

Bibliotekar: Eli Hjelle Kjøllesdal
E-post Eli.Hjelle.Kjollesdal@eid.kommune.no
 

Bibliotekkonsulent: 

Marit Husby Heggen
E-post Marit.Heggen@eid.kommune.no
 

Husvert: Kari Myklebust Hjelmeland

E-post: karihj@outlook.com 
Mobil: 456 02 734


Lys- og sceneteknikar: Ovar Holmen
E-post ovar@operahuset.no
Mobil 908 44 108

 

Lydteknikar: Eirik Andreassen

E-post eirik_andreassen@hotmail.com
Mobil 924 03 672

 

Lysteknikar: Jan Kåre Sæthre

E-post jaksae@online.no
Mobil 909 18 705

 

Kinovertar:
Doris Grimstad Sunde
Elin Faller Raad

 

Operahuset Nordfjord på Facebook